اخبار انجمناطلاعیه هافعالیت کارگروه
موضوعات داغ

اطلاعیه مهم معاونت کارگروه‌های انجمن سواد رسانه‌ای

به دلیل شیوع بیماری کرونا؛ احکام دبیران کارگروه‌های انجمن سواد رسانه‌ای، برای ۲ ماه دیگر تمدید شد.

متن بیانیه معاونت کارگروه‌های انجمن سواد رسانه ای ایران به این شرح است:

به نام خداوند حکیم
سلام و ادب
ضمن قبولی طاعات و عبادات اعضای محترم و معزز انجمن سواد رسانه ایران ، با عنایت به اتمام تاریخ احکام دبیران و روسای محترم کارگروه های انجمن ، علی القاعده احکام جدید برای تمدید یا تغییر احکام انجام پذیرد که شرایط فعلی حاکم بر جامعه و الزامات بهداشتی و اجتماعی ، با مشورت شورای معاونین مقرر گردید احکام سابق به مدت دو ماه تمدید گردد.
این فاصله زمانی فرصت مغتنمی است برای بهره مندی از نظرات و پیشنهادات اعضای انجمن. فلذا تمنا دارم
الف_ دبیران محترم جهت ساماندهی و درج در سایت انجمن آدرس تمامی فعالیت های خود در فضای مجازی مختلف را به روابط عمومی اعلام دارند . از این پس تمامی لینک ها در سایت معرفی و بارگذاری خواهد شد. بدیهی است لینکهای معرفی نشده در سایت بعد از تاریخی مشخص غیر مرتبط اعلام خواهد شد.ضمنا خواهشمندم گروه ها و کانال های فعال مرتبط آدرس سایت انجمن را در بیو خود قید نمایند.
ب_ لطفا پیشنهادات خود در جهت حذف و یا اضافه نمودن کارگروهی را تا ۳۰ اردیبهشت برای سرکارخانم حقیقی مسول محترم روابط عمومی یا خود بنده ارسال بفرمایید.
ج_ دوستانی که تمایل به فعالیت به عنوان دبیر کارگروه را دارند یا دوست عزیزی از اعضا را شایسته می دانند برای به صورت خصوصی رزومه ارسال نمایند.
د_ مقرر گردید از توانمندی اعضا انجمن بیشتر بهره مند گردد و این مستلزم اینست که تمامی اعضا در یکی از کارگروه ها عضو باشند.
امید است با همراهی و همفکری اعضای محترم بتوانیم نیل به اهداف عالیه انجمن را تسریع بخشیم.

پیروز و سربلند باشید

امیر یوسفی
معاونت کارگروه های انجمن سواد رسانه ایران

برچسب ها

نوشته های مشابه