اخبار انجمن

امیدعلی مسعودی دبیر جشنواره کتاب و رسانه شد

ایوب دهقانکار با صدور حکمی امیدعلی مسعودی را به عنوان دبیر نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه منصوب کرد.

ایوب دهقانکار مدیرعامل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران و دبیر بیست‌وهشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با صدور حکمی،  امیدعلی مسعودی رییس هیئت مدیره انجمن سواد رسانه‌ای ایران را به‌عنوان دبیر نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه منصوب کرد.

دهقانکار در حکم مسعودی ضمن اشاره به تخصص وی در حوزه رسانه، خواستار  بهره گیری از ظرفیت رسانه‌ای کشور در حوزه کتاب و فرهنگ  و  ارتقای کیفی جشنواره شده است.

امیدعلی مسعودی دارای مدرک دکتری علوم ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی، عضو هیئت‌علمی دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره و رئیس هیئت مدیره انجمن ملی سواد رسانه‌ای ایران است.  وی دارای تالیفات متعدد در حوزه رسانه است که از جمله آنها می توان به کتاب های مبانی نگارش رسانه ای، مبانی خبر نویسی، اندیشه های بنیادین در علم ارتباطات و… اشاره کرد.

‌مسعودی سابقه بیش از ۲ دهه فعالیت‌های مطبوعاتی را دارد و از سال ۵۸ رسما وارد مطبوعات شد، وی ۱۰ سال در روزنامه‌هایی مانند کیهان و ابرار به روزنامه‌نگاری مشغول بوده و ۱۵ سال صاحب امتیازی و مدیر مسئولی هفته‌نامه دوستان را برعهده داشته است. وی بیش از ۵۰ مقاله علمی، در موضوع رسانه و علوم ارتباطات را در نشریات و کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی ارائه و بیش از ۸ جایزه، برای آثار تالیفی و پژوهش‌ها و فعالیت‌های رسانه‌ای ‌دریافت کرده است.

 

منبع: ایرنا

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یازده =