فعالیت کارگروه

انتشار خبرنامه کارگروه مهارت های بنیادین در شهرهای هوشمند

چهارمین شماره «خبرنامه کارگروه مهارت های بنیادین در شهرهای هوشمند» منتشر شد.

کارگروه “مهارت های بنیادین در شهرهای هوشمند”، با مدیریت دکتر حق شناس و با هدف انجام تحقیقات بنیادین و جهانی در زمینه اجرای طرح شهر رسانه‌ای و استارت آپ های حوزه شهرهوشمند، توسعه مفاهیم و اصول هوشمندی در شهرها، توانمندسازی شهروندان به مهارت های مختلف و به روز، بهره گیری از ظرفیت های دیگر کشورهای توسعه یافته و موفق و الگوبرداری سازنده در این حوزه، چهارمین شماره خبرنامه تخصصی خود را منتشر کرد.

فرهنگ سازی در زمینه شهروند الکترونیکی و با تاکید بر سواد رسانه ای، مرجعیت محتوایی در حوزه شهر هوشمند و ابعاد مختلف آن، از دیگر اهداف انتشار این خبرنامه  است.
خبرنامه الکترونیکی کارگروه “مهارت های بنیادین در شهرهای هوشمند”  در پایگاه اطلاع رسانی انجمن سواد رسانه‌ای ایران و صفحه‌های مرتبط با انجمن در شبکه های اجتماعی قابل دسترسی است و.

مجموعه گزارش آخرین اخبار، رویدادها و مطالب علمی در حوزه شهر هوشمند با تاکید بر مهارت های سوادرسانه ای و فعالیت های انجام شده و اقدامات صورت گرفته از سوی کارگروه مهارت های بنیادین در شهرهای هوشمند محتوای این خبرنامه را تشکیل می‌دهند.

لینک دانلود خبرنامه:
https://b2n.ir/t54925

اعضای محترم انجمن سواد رسانه ای ایران و علاقمندان به حوزه شهرهای هوشمند می‌توانند از طریق نشانی‌های زیر با کارگروه “مهارت های بنیادین در شهرهای هوشمند” ارتباط برقرار کرده و مطالب، انتقادات و پیشنهادات خود را با مدیر و معاون این کارگروه مطرح نمایند:

Telegram: @smartcityskills
Bale: @smartcityskills
Email: Smartcityskills@gmail.com
linkedin.com/company/smartcityskills
instagram.com/smartcityskills

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + پنج =