اخبار انجمن

انتشار نخستین شماره «خبرنامه کارگروه مهارت های بنیادین در شهرهای هوشمند»

نخستین شماره «خبرنامه کارگروه مهارت های بنیادین در شهرهای هوشمند» منتشر شد.

کارگروه “مهارت های بنیادین در شهرهای هوشمند”، با هدف فرهنگ سازی در زمینه شهروند الکترونیکی و با تاکید بر سواد رسانه ای، مرجعیت محتوایی در حوزه شهر هوشمند و ابعاد مختلف آن اقدام به انتشار خبرنامه ای تخصصی کرده است.

تحقیقات بنیادین و جهانی در زمینه اجرای طرح شهر رسانه ای و پلتفرم های هوشمند، توسعه مفاهیم و اصول هوشمندی در شهرها، توانمندسازی شهروندان به مهارت های مختلف و به روز، بهره گیری از ظرفیت های دیگر کشورهای توسعه یافته و موفق و الگوبرداری سازنده در این حوزه از دیگر اهداف انتشار این خبرنامه است که در کارگروه مهارت های بنیادین در شهرهای هوشمند با مدیریت دکتر حق‌شناس منتشر شده.

این خبرنامه به صورت الکترونیکی در پایگاه اطلاع رسانی انجمن سواد رسانه‌ای ایران و صفحه‌های مرتبط با انجمن در شبکه های اجتماعی قابل دسترسی است.

بنا بر این گزارش آخرین اخبار، رویدادها و مطالب علمی در حوزه شهر هوشمند با تاکید بر مهارت های سوادرسانه ای، فعالیت های انجام شده و اقدامات صورت گرفته از سوی کارگروه مهارت های بنیادین در شهرهای هوشمند موضوع مطالب نخستین شماره این خبرنامه است.

لینک دانلود خبرنامه:
https://b2n.ir/654375

اعضای محترم انجمن سواد رسانه ای ایران و علاقمندان به حوزه شهرهای هوشمند می‌توانند از طریق نشانی‌های زیر با کارگروه “مهارت های بنیادین در شهرهای هوشمند” ارتباط برقرار کرده و مطالب، انتقادات و پیشنهادات خود را با مدیر و معاون این کارگروه مطرح نمایند:

Telegram: @smartcityskills
Bale: @smartcityskills
Email: Smartcityskills@gmail.com
linkedin.com/company/smartcityskills
instagram.com/smartcityskills

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 3 =