فعالیت کارگروه

انتشار پنجمین شماره «خبرنامه کارگروه مهارت های بنیادین در شهرهای هوشمند»

پنجمین شماره «خبرنامه کارگروه مهارت های بنیادین در شهرهای هوشمند» منتشر شد.

کارگروه “مهارت های بنیادین در شهرهای هوشمند”، با مدیریت دکتر مریم حق شناس و با هدف انجام تحقیقات بنیادین و جهانی در زمینه اجرای طرح شهر رسانه ای و استارت آپ های حوزه شهرهوشمند، توسعه مفاهیم و اصول هوشمندی در شهرها، توانمندسازی شهروندان به مهارت های مختلف و به روز، بهره گیری از ظرفیت های دیگر کشورهای توسعه یافته و موفق و الگوبرداری سازنده در این حوزه، اقدام به انتشار پنجمین شماره از خبرنامه تخصصی نمود.
فرهنگ سازی در زمینه شهروند الکترونیکی با تاکید بر سواد رسانه ای، مرجعیت محتوایی در حوزه شهر هوشمند و ابعاد مختلف آن از دیگر اهداف انتشار این خبرنامه در کارگروه مهارت های بنیادین در شهرهای هوشمند است.
این خبرنامه به صورت الکترونیکی در پایگاه اطلاع رسانی انجمن سواد رسانه‌ای ایران و صفحه‌های مرتبط با انجمن در شبکه های اجتماعی قابل دسترسی است و شامل گزارش آخرین اخبار، رویدادها و مطالب علمی در حوزه شهر هوشمند با تاکید بر مهارت های سوادرسانه ای، فعالیت های انجام شده و اقدامات صورت گرفته از سوی کارگروه مهارت های بنیادین در شهرهای هوشمند می باشد.

لینک دانلود خبرنامه:
https://b2n.ir/b03435

اعضای محترم انجمن سواد رسانه ای ایران و علاقمندان به حوزه شهرهای هوشمند می‌توانند از طریق نشانی‌های زیر با کارگروه “مهارت های بنیادین در شهرهای هوشمند” ارتباط برقرار کرده و مطالب، انتقادات و پیشنهادات خود را با مدیر و معاون این کارگروه مطرح نمایند:

Telegram: @smartcityskills
Bale: @smartcityskills
Email: Smartcityskills@gmail.com
linkedin.com/company/smartcityskills
instagram.com/smartcityskills

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 7 =