آموزشاخبار انجمناطلاعیه ها

برگزاری دوره آموزشی رایگان برنامه‌نویسی پایتون

کارگروه مهارت‌های شهر هوشمند انجمن سوادرسانه‌ای ایران با مشارکت گروه علمی نخبگان ایرانی دوره آموزشی برنامه‌نویسی پایتون را به صورت رایگان برگزار می‌کند.

 

دوره آموزشی با تدریس مهندس حسین رضایی مدیر مرکز هوشمندسازی دانشگاه فرهنگیان و مدیرسابق فناوری اطلاعات پردیس فارابی دانشگاه تهران  ۱۶ اردیبهشت ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰ به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

شرکت در این دوره آموزشی رایگان است و علاقمندان به دریافت گواهینامه آن می‌توانند با پرداخت تنها ۵۰ هزار تومان گواهی شرکت در دوره آموزشی برنامه‌نویسی با پایتون را دریافت کنند.
مطالعه توضیحات، مشاهده سرفصل‌ها و انجام ثبت‌نام و لینک ورود به کلاس‌ها در لینک زیر قابل دسترسی است:
www.iranianesg.ir/pg/python.htm

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سواد رسانه‌ای ایران «پایتون» محبوب‌ترین زبان برنامه‌نویسی است که در دانشگاه‌ها، آکادمی‌ها، مؤسسات آموزشی، رشته‌های مهندسی و سایر حوزه‌ها آموزش داده می‌شود.

در حقیقت قابلیت‌های بی‌شمار این زبان سطح بالا باعث شده که یادگیری، کدنویسی و توسعهٔ نرم‌افزار با استفاده از این زبان بسیار ساده باشد و در واقع پایتون امروزه به یک زبان برنامه‌نویسی محبوب در سراسر جهان مبدل شده است.

با توجه به سادگی آموختن این زبان برنامه‌نویسی باید گفت پایتون راهی سریع و ساده برای توسعه و پیش بردن مهارت‌های جدید است که می‌تواند افراد را به یک حرفه‌ای تبدیل کند و قطعاً تأثیر مثبتی بر شغل‌ و فعالیت‌های تخصصی آنان میگذارد.

همچنین باید دانست برنامه نویسی رایانه ابزاری بسیار انعطاف پذیر است که می توانیم از آن برای انجام کارهای شگفت انگیز استفاده کنیم که در غیر این صورت کار ها به صورت دستی و با زحمت زیادی انجام می شدند و یا غیرممکن بودند.

اگر از تلفن های هوشمند ، یا یک برنامه گپ استفاده می کنیم یا اگر با فشار یک دکمه ، قفل اتومبیل خود را باز می کنیم ، باید بدانیم که همه این موارد از نوعی برنامه نویسی استفاده می کنند.  در حقیقت امروزه، نرم افزار ها زندگی ما را اجرا می کند. حال اگر این برنامه ها را طبق خواست خود یاد بگیریم، یقینا شاهد نتایج بی نظیری خواهیم بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه