اخبار انجمن

بیانیه مشترک مدیرعامل و هیئت مدیره‌ و اعضای محترم انجمن سوادرسانه‌ای ایران در اولین سالگردعروج ملکوتی جانباز سرافراز شهید ماشاالله وصالی

اولین سالگرد عروج ملکوتی جانباز سرافراز شهید ماشاالله وصالی

بیانیه مشترک مدیر عامل و هیئت مدیره و همه اعضای انجمن سواد رسانه‌ای ایران در اولین سالگرد عروج ملکوتی جانباز سرافراز شهید ماشاالله وصالی

 

ما

 

✅قهرمان واقعی شهیدان اسلامند.

 

صلوات و سلام خدا بر شهیدان عزیز که مشعل توحید را با ایثار خود بر فراز میهن اسلامی برافروختند. و سلام بر دستهای بسته و پیکرهای ستم دیده شما و سلام بر ارواح طیبه و به رضوان الهی، بال گشوده شما. سلام بر شما که بار دیگر فضای زندگی را معطّر و جان زندگان را سیراب کردید. و سپاس بی پایان پروردگار حکیم و مهربان را که در لحظه های نیاز این ملّت خداجوی و خداباور، بشارت‌های تردید ناپذیر را بر دلهای بیدار نازل می فرماید و غبارها را می زداید.
امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)

رحمن زنگنه دبیر اجرایی انجمن سوادرسانه‌ای ایران بیان کردند: بی شک انقلاب اسلامی ایران تحولی عظیم و انقلابی مردمی در تاریخ بوجود آورد، حرکتی سرنوشت ساز که بر اساس تعالیم الهی، رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) و رشادت ها، فداکاری ها و شهادت طلبی های ملتی متحد ، خداجوی و پیرو منویات مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای(مدظله العالی) که با ایثار خون خود توانستند سبب بارور شدن ارزش های معنوی و فرهنگ متعالی اسلام شوند. اینک ما بار دیگر در اولین سالگرد عروج ملکوتی جانباز سروافراز شهید ماشالله وصالی با آرمان والای شهیدان عهد بسته که تا آخرین قطره خون خود در راه اسلام ، راه شهیدان و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از هیچ گونه جان فشانی دریغ نکنیم.
در ادامه این بیانیه آمده است : شهدا ستارگان درخشان و گوهرهای ماندگاری هستند که تمام تاریخ آینده این مملکت به آنان خواهد بالید و هر انسان آزاده‌ای در برابر ابهت و اقتدار معنوی امروز نظام اسلامی و ملت مسلمان که به فضل شهادت و به برکت خون شهدا رقم خورده، یاد و خاطر شهدا را زنده نگه خواهد داشت و اهداف و آرمان‌های والایشان را تحقق خواهد بخشید؛ شهدا نه تنها با ایثار و از خودگذشتگی برای ایران اسلامی فخر، افتخار، عزت و سربلندی آفریدند بلکه موجب عزت و افتخار در جهان شده‌اند.

اولین سالگرد عروج ملکوتی جانباز سرافراز شهید ماشاالله وصالی را به خانم دکتر لیلی وصالی  و خانواده محترمشان  تبریک و تسلیت عرض مینماییم. شادی ارواح طیبه کلیه شهدا  خاصه جانباز سرافراز شهید ماشاالله وصالی صلوات.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 8 =