اخبار انجمن

تدریس خلاقانه؛ نخستین رویداد مجازی آموزش مدرس سواد رسانه‌ای

رییس هیئت مدیره انجمن سواد رسانه‌ای ایران از برگزاری نخستین رویداد مجازی "تدریس خلاقانه" خبر داد.

دکتر امیدعلی مسعودی در خصوص برگزاری نخستین رویداد مجازی “تدریس خلاقانه” گفت: اهمیت به روز بودن در زمینه آموزش بویژه در دروسی مانند سواد رسانه‌ای بر کشی پوشیده نیست. با توجه به شرایط خاص تدریس مجازی در سال جاری و تجربه متفاوت آموزش غیرحضوری درس سواد رسانه‌ای، چالش‌ها و فرصت‌های جدید نیز برای معلمین این درس ایجاد شد.

وی افزود: در چند ماه منتهی به پایان سال تحصیلی برآن شدیم تا با همکاری برخی از مدرسین با تجربه در حوزه آموزش های برخط (آنلاین) و مدرسین سواد رسانه ای رویدادی دو روزه برگزار کنیم تا ضمن مروری بر اهم مباحث دو فصل پایانی کتاب تفکر و سواد رسانه ای، جدیدترین و مناسب ترین شیوه های آموزش مجازی و روش های ارزیابی این درس را با معلمین گرامی و علاقه مندان به تدریس در این حوزه، به اشتراک بگذاریم.

استاد برجسته علوم ارتباطات خاطرنشان کرد: رویداد مجازی “تدریس خلاقانه” به همت انجمن سواد رسانه‌ای ایران و مرکز آموزش‌های تخصصی دانشگاه سوره برگزار می‌شود.

مسعودی گفت: در این رویداد استاد رضا زینل‌لنگرودی مدرس تکنولوژی آموزشی و مدرس دوره‌های ضمن خدمت معلمین مبحث تکنیک‌های آموزش مجازی موثر را به شرکت‌کنندگان ارائه می‌دهد، دکتر لیلا وصالی مدرس و پژوهشگر سواد رسانه‌ای و عضو هیأت تألیف کتاب سواد رسانه‌ای از روش‌های ارزیابی پویا درس تفکر و سواد رسانه‌ای به مخاطبان خواهد گفت، دکتر سعید مدرسی مدرس و پژوهشگر علوم تربیتی و سواد رسانه‌ای درباره موضوع رژیم مصرف رسانه‌ای (مروری بر فصل ۶ کتاب سواد رسانه‌ای) برای علاقمندان می‌گوید و مهندس مرتضی جمشیدی مدرس و پژوهشگر بازیهای دیجیتال مبحث سواد بازی‌های رایانه‌ای (مروری بر فصل ۵ کتاب سواد رسانه‌ای) را برای شرکت‌کنندگان تشریح خواهد کرد.

نخستین رویداد مجازی “تدریس خلاقانه” ۱۳و ۱۴ اسفندماه برگزار می‌شود.

شرکت در این دوره آموزشی برای اعضای انجمن سواد رسانه‌ای تخفیف ۳۰ درصدی دارد و همه شرکت‌کنندگان در پایان، گواهی شرکت در دوره آموزشی دریافت خواهند کرد.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند از نشانی sooretc.com و برای ثبت نام از نشانی yun.ir/pq8wif استفاده کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − پنج =