اخبار انجمن

رسانه ها و فعالان تولید محتوا بزرگترین ائتلاف رسانه ای و استکبار ستیز تاریخ اسلام را شکل دهند

محمدصادق افراسیابی، عضو هیئت موسس انجمن سواد رسانه ای ایران فعالان رسانه ای کشور را به ایجاد ائتلافی برای حمایت از نهضت تولید محتوا با موضوع مقاومت اسلامی دعوت کرد.

وی با اشاره به ضرورت پاسداری از خون شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: سپهبد قاسم سلیمانی نماد مقاومت اسلامی و استکبار ستیزی در سطح جهان بود.

افراسیابی افزود: اگر چه حاج قاسم سلیمانی به توفیق شهادت نائل شد اما لازم است راه آن سردار بزرگ تاریخ اسلام توسط تمام مردم ایران و سایر کشورهای اسلامی ادامه پیدا کند. بر همین اساس پیشنهاد میکنم حتما یک ائتلاف بزرگ میان رسانه ها و فعالان تولید محتوای رسانه ای کشورهای ایران، عراق، سوریه، لبنان و سایر کشورهای منطقه شکل بگیرد تا موضوع تولید محتوا با هدف حمایت از جبهه مقاومت و استکبارستیزی به محور اصلی فعالیتهای رسانهای تبدیل شود.

عضو هیئت موسس انجمن سواد رسانه ای ایران با اشاره به نقش رسانه ها برای آماده سازی مردم برای ظهور آخرین منجی بشریت گفت: پیشنهاد میکنم به صورت نمادین ۳۱۳ رسانه و فعال تولید محتوای رسانه ای جهان اسلام با یکدیگر ائتلاف کرده و با تاکید بر ضرورت پاسداری از خون شهید سلیمانی با یکدیگر هم قسم شوند که لحظه ای از تولید و انتشار محتوای مرتبط با نهضت مقاومت اسلامی با هدف تنویر افکار عمومی مردم در سطح جهان دست برندارند.

رتبه برتر چهارمین همایش بین المللی دکترین مهدویت در عرصه ایده و طرح برتر خاطر نشان ساخت: تجربه نشان داده است که در شرایط تحریم و انحصار رسانه ای ایجاد شده توسط کشورهای غربی، گاهی اوقات انجمن ها و سازمان های مردم نهاد بهتر می توانند با افکار عمومی سایر کشورهای جهان ارتباط برقرار کنند و لازم است این انجمن ها از قدرت خود برای آشناسازی مردم با باطن خبیث دولت های غربی خصوصا دولت جنایتکار آمریکا استفاده کنند.

این پژوهشگر و مدرس دانشگاه تاکید کرد: اخیرا شاهد هستیم برخی اخبار و محتواهای نادرست در شبکه های اجتماعی با هدف تحریف واقعیت های مربوط به شهادت مظلومانه سپهبد قاسم سلیمانی از سوی برخی رسانه های بیگانه منتشر میشود که لازم است کاربران فضای مجازی با رویکرد انتقادی با این مطالب مواجه شوند و بدانند که رسانه های بیگانه مدت ها است اتحاد میان مردم ایران و عراق را به عنوان تهدیدی جدی برای منافع دول غربی خصوصا آمریکای جنایتکار،‌ شناسایی کرده و هدف قرار داده اند و درصدد هستند میان این دو ملت فاصله بیندازند.

برچسب ها

نوشته های مشابه