اخبار انجمن

راهبران جدید گروه‌های تخصصی انجمن سواد رسانه‌ای ایران انتخاب شدند

معاون کارگروه‌های انجمن سواد رسانه‌ای ایران از تشکیل گروه‌های تخصصی جدید انجمن با حضور چهره‌های تازه نفس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سواد رسانه‌ای ایران، امیر یوسفی با اعلام این خبر گفت: راهبران هشت گروه تخصصی انجمن در فرآیندی علمی انتخاب و معرفی شدند.

وی با قدردانی از مسئولان سابق گروه‌های تخصصی انجمن سواد رسانه‌ای ایران اظهار امیدواری کرد راهبران و مسئولین جدید گروه‌ها برای پویایی انجمن در راستای اهداف عالیه خود گام بردارند.

بر اساس این گزارش دکتر حمیدرضا کمالی پژوهشگر مسایل سیاسی و از اساتید سواد رسانه‌ای به عنوان راهبر گروه کنشگری سیاسی معرفی شد و قرار است دکتر سجاد عابدی وی را در مدیریت این گروه تخصصی همراهی کند.

دکتر حمیدرضا کمالی
دکتر حمیدرضا کمالی راهبر گروه کنشگری سیاسی

 

دکتر سیدپیمان خادم‌الحسینی معاون انجمن سواد رسانه‌ای ایران راهبر گروه کنشگری دینی شد و  رحمن زنگنه، سیدمهران دانشی و دکتر محمد ابراهیمی یاریگر وی خواهند بود.

دکتر سید پیمان خادم الحسینی
دکتر سید پیمان خادم الحسینی- راهبر گروه کنشگری دینی

 

راهبری گروه سواد بازی بر عهده دکتر محمدصادق افراسیابی معاون بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای گذاشته شد و آرین طاهری، محمداحسان خرامید و  آرزو سلخوری قرار است در مسئولیت جدید همراه وی باشند.

دکتر محمدصادق افراسیابی
دکتر محمدصادق افراسیابی- راهبر گروه سواد بازی

 

دکتر محمدمهدی فتوره‌چی استاد دانشگاه تهران از این پس راهبری گروه علمی و آموزشی انجمن سواد رسانه‌ای ایران را بر عهده دارد. رضا افخمی نیز همراه وی در این گروه خواهد بود.

دکتر محمدمهدی فتوره‌چی
دکتر محمدمهدی فتوره‌چی- راهبر گروه علمی و آموزشی

 

بنا بر این گزارش نیکی حاتمی مولف و پژوهشگر و مدرس سواد رسانه‌ای چون گذشته مسئولیت راهبری گروه کودک و نوجوان را بر عهده دارد و قرار است در دور جدید فعالیت‌ها آقای رحمن زنگنه  و خانم دکتر رها عابدی او را همراهی کند.

نیکی حاتمی
نیکی حاتمی – راهبر گروه کودک و نوجوان

 

دکتر مرتضی کارآموزیان راهبر گروه رصد و پایش شد و قرار است دکتر سیده سارا میرقاسمی و دکتر حسین جرئتی وی را در این گروه همراهی کنند.

دکتر مرتضی کارآموزیان
دکتر مرتضی کارآموزیان- راهبر گروه رصد و پایش

 

راهبری گروه والدگری رسانه بر عهده خانم دکتر بهاره نصیری استاد شناخته شده سوادرسانه‌ای گذاشته شد و قرار است در این راه رئوف آذری و دکتر سیما میربخش وی را همراهی کنند.

دکتر بهاره نصیری
دکتر بهاره نصیری- راهبر گروه والدگری رسانه

 

گروه سواد هنری را نیز امیر یوسفی معاون انجمن سواد رسانه‌ای ایران با همراهی مهدیه سادات شاهمرادی، حامد توکل، سیده شیما رضوی و حسام طالبی‌حقه راهبری می‌کند.

امیر یوسفی
امیر یوسفی- راهبر گروه سواد هنری

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دوازده =