اخبار انجمنفعالیت کارگروه

همکاری مرکز تعالی شهرهای هوشمند با کارگروه شهر هوشمند انجمن سواد رسانه ای 

 مرکز تعالی شهرهای هوشمند ایران با کارگروه شهر هوشمند انجمن سواد رسانه ای ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به منظور توسعه فعالیت‌ها و بهره‌مندی از ظرفیت‌های ملی در حوزه هوشمندسازی و فناوری‌های نوظهور، تفاهم‌نامه‌ای با مضمون همکاری متقابل بین مرکز تعالی شهرهای هوشمند ایران و کارگروه مهارت های بنیادین در شهرهای هوشمند انجمن سواد رسانه ای ایران امضا شد.

مرکز گسترش فناوری اطلاعات ایران در کنار مرکز همکاریهای تحول و پیشرفت ریاست جمهوری به عنوان بنیانگذاران مرکز تعالی شهرهای هوشمند ایران در این جهت اقدام نموده است.

مرکز تعالی شهرهای هوشمند ایران، نماینده رسمی ایران در شبکه جهانی مرکز تعالی شهرهای هوشمند پایدار سازمان ملل متحد و نهاد اجرایی پیاده سازی برنامه United For Sustainable Smart Cities بواسطه سازمان روابط اقتصادی بین الملل (OiER) است.

کارگروه شهر هوشمند انجمن سوادرسانه ای ایران نیز به عنوان یکی از فعالین زیست بوم شهرهای هوشمند به شبکه همکاران مرکز تعالی شهرهای هوشمند ایران پیوست و در نظر دارد تا در کنار مرکز تعالی با هدف ایجاد شبکه ملی شهرهای هوشمند ایران و رویکرد هم افزایی تلاش نماید.

این قرارداد همکاری به منظور برقراری تبادل دوجانبه ارائه خدمات، امکانات و حمایت‌های تعریف شده فی مابین مرکز تعالی شهرهای هوشمند ایران و کارگروه مهارت های بنیادین در شهرهای هوشمند انجمن سواد رسانه ای ایران، در راستای توسعه شهرهای هوشمند ایران و ایجاد یک بستر و پلتفرم ملی و یکپارچه برای توسعه شهر هوشمند در ایران، با بهره‌گیری از تجربیات ملی و بین المللی و ارتقاء زیرساخت های مرتبط، منعقد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − ده =