اخبار انجمنمعاونت ها

کارگروه‌های انجمن سواد رسانه‌ای ایران رؤسای خود را شناختند

دکتر سیدمرتضی موسویان مدیرعامل انجمن سواد رسانه ای ایران در احکامی جداگانه روسای کارگروه‌های انجمن سواد رسانه‌ای اران را منصوب کرد.

به گزارش اسرا (روابط عمومی انجمن سواد رسانه‌ای ایران) روسای کارگروه‌ها که هر یک در زمینه فعالیت کارگروه مطبوع خود، متخصص هستند به پیشنهاد امیر یوسفی معاونت کارگروه‌های انجمن انتخاب شدند.

بر این اساس دکتر مرتضی کارآموزیان رییس کارگروه فضای مجازی، رسانه ها و سرگرمی‌های دیجیتال شد، دکتر ناهید مونسان ریاست کارگروه سواد رسانه‌ای، اقتصاد و برندسازی را بر عهده‌دار گرفت و نیکی حاتمی مجددا در ریاست کارگروه سواد رسانه ای و کودک و نوجوان ابقاء شد.

دکتر مرتضی کارآموزیان

 

دکتر ناهید مونسان

 

نیکی حاتمی رییس کارگروه کودک و نوجوان

دکتر سیده سارا میرقاسمی در دور جدید فعالیت‌های کارگروه‌ها رییس کارگروه پایش محتوایی رسانه‌ها و فضای مجازی با رویکرد سواد رسانه‌ای باقی ماند و دکتر مریم حق‌شناس کارگروه مهارت‎های بنیادین در شهرهای هوشمند شد.

 

دکتر مریم حق‌شناس

همچنین سرپرستی کارگروه‌‌های خانواده و سواد بصری تا انتخاب دبیر مورد اعتماد با امیر یوسفی معاون کارگروه‌های انجمن خواهد بود.
بنا بر این گزارش در ۲ سالی که از عمر فعالیت کارگروه‌های انجمن سواد رسانه‌ای ایران می‌گذرد، این کارگروه‌ها فعالیت‌های ارزشمندی چون برگزاری دوره‌های آموزشی، برگزاری نشست‌های تخصصی با حضور اساتید بنام، تالیف کتاب و شرکت در گردهمایی‌های مختلف را در کارنامه کاری خود دارند.

همچنین کارگروه‌های مذکور تلاش بسیاری برای توانمندسازی اعضای خود از طریق برگزاری کارگاه‌های مختلف و نشست‌های تخصصی داشته اند.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =