معرفی انجمن

درخواست عضویت

با سلام

کاربر گرامی برای ارسال درخواست اولیه خود جهت عضویت در انجمن سوادرسانه ای ایران لطفا رزومه ای از فعالیت های مرتبط خود در حوزه های مرتبط با سوادرسانه ای را از طریق یکی از پیام رسان های تلگرام و یا واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۲۷۷۲۸۵،معاون توسعه منابع انسانی انجمن آقای دکتر سید پیمان خادم الحسینی ارسال کنید و منتظر تماس ایشان با خود با شید.

در صورت تایید اولیه شرایط شما برای عضویت در انجمن سواد رسانه ای ایران رمز ورود به صفحه تکمیل عضویت برای شما ارسال خواهد شد.

 

 

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

 1. سلام
  من دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم ارتبازطات اجتماعی هستم و هم اکنون در گروههای مختلف مدارس ، مساجد و ادارات شهرستان محل سکونتم مشغول آموزش سواد رسانه ای هستم آیا امکان دریافت جزوات و پور پوینت های مناسب آموزشی از طریق انجمن هست؟

  1. سلام
   من برای پایان نامه ام نیاز به برقراری ارتباط با فعالان سواد رسانه ای و فعالان فضای مجازی دارم.
   شما تمایل به همکاری با اینجانب می باشید؟

 2. نظر به مشکلات ایجاد شده در استفاده از فضای مجازی بالاخص در سنین نوجوان وجوان، به عنوان مربی ورزشی خود راملزم میدانم که در این حیطه آموزش‌هایی رو در جهت آگاهی این قشر جامعه وبازیکنانم، داشته باشم.

 3. با سلام و احترام
  برای درخواست عضویت در انجمن و فرستادن پیام برای معاون محترم توسعه منابع انسانی انجمن خواسته شده از پیام رسانهای تلگرام یا واتساپ استفاده شود. آیا بهتر نبود از پیام رسانهای ایرانی (سروش، ایتا، بله، روبیکا و …) استفاده می شد یا حداقل در کنار پیامرسانهای بیگانه، یک پیامرسان ایرانی نیز قرار می‌گرفت؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =